608, Budynek B, Yuanzheng Enterprise Building, No.19 Langshan Road, Nanshan district, Shenzhen, Chiny
Dom Produkty

USB Video Capture Box

Orzecznictwo
dobra jakość Procesor Head End na sprzedaż
dobra jakość Procesor Head End na sprzedaż
Opinie klientów
Urządzenia Bravo są zaprojektowane z przyjaznym SMS-em i wysoką wydajnością w koderze 4K.

—— Kalid Masood Al-Awini

Używamy multipleksera i wysokiej gęstości QAM od Bravo. Myślę, że jest to idealne rozwiązanie w Chinach.

—— Yun Yang

Współpracujemy z Bravo w streamingu na żywo Koder wideo, to najlepsze wsparcie dla nas, aby zdobyć rynek nowych mediów.

—— Li Li

Dzięki najlepszej współpracy z rozwiązaniami Bravo in Digital head, mamy nadzieję, że będziemy tworzyć nowe rozwiązania w zakresie rozwiązań VOD w sieci kablowej.

—— Adeesh Nayak

Koder rozwiązań chipsetów Bravo intel to bardzo wysoka jakość obrazu i niższa szybkość transmisji bitów. Doskonały !!!!!!!

—— Farooq

Używamy enkodera Bravo Audio z wejściem tunera FM / AM, jest to dla nas najlepsze rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić koszty.

—— Andryjskie khromety

Im Online Czat teraz

USB Video Capture Box

(16)
Chiny SFP SFP + QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX Optyczne tranciever fabryka

SFP SFP + QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX Optyczne tranciever

Szybkość przesyłania danych Podanie Odległość do DO Typ mediów Złącze 100 GRAMÓW 100GBASE-SR4 100 m MMF MPO 100 GRAMÓW 100GBASE-CWDM4 LR4 Lite 2 km SMF Podwójny LC 100 GRAMÓW 100GBASE-PSM4 2 km SMF Podwójny LC ... Read More
2019-04-28 17:41:25
Chiny BWFCPC - 8413 USB Video Capture Box, Free Driver HD USB 3.0 Capture fabryka

BWFCPC - 8413 USB Video Capture Box, Free Driver HD USB 3.0 Capture

Video box + HDMI i BNC i AV na USB + Konwerter Mobilne i przenośne przechwytywanie A / V Przechwytuje jeden z następujących elementów • SDI + wbudowany dźwięk + dźwięk analogowy • HDMI + wbudowany dźwięk + dźwi... Read More
2018-10-19 10:58:57
Chiny 1920 X 1080 P 60Hz Video Box HDMI BNC DVI To USB Converter Mobile A / V Capture fabryka

1920 X 1080 P 60Hz Video Box HDMI BNC DVI To USB Converter Mobile A / V Capture

Video box + HDMI i BNC i DVI na USB + Konwerter Przenośne i przenośne przechwytywanie A / V Doskonałe przetwarzanie wideo: • Obsługa do 60 Hz wideo w rozdzielczości 1920 x 1080p • Obsługa wyjścia wideo do 1920 ... Read More
2018-10-19 10:58:57
Chiny Łatwe podłączanie przechwytywania wideo USB do HDMI Multi Display z adapterem audio fabryka

Łatwe podłączanie przechwytywania wideo USB do HDMI Multi Display z adapterem audio

Video box + HDMI i BNC i CVBS na USB + Konwerter Mobilne i przenośne przechwytywanie A / V Wprowadzenie do produkcji • Wielofunkcyjny interfejs USB na HDMI z adapterem audio • Łatwe podłączanie wielu wy... Read More
2018-10-19 10:58:57
Chiny HDMI BNC SDI Do urządzenia przechwytującego USB, Free Driver Mac USB Video Capture Device fabryka

HDMI BNC SDI Do urządzenia przechwytującego USB, Free Driver Mac USB Video Capture Device

Video box + HDMI i BNC i SDI na USB + Konwerter Mobilne i przenośne przechwytywanie A / V Wprowadzenie do produkcji Vedio box to prawdziwa karta przechwytywania formatu HDTV na PC. Bezstratne przechwytywanie ... Read More
2018-10-19 10:58:57
Chiny High Speed ​​DB9 do USB Video Capture Box Catch All SD HD A / V Signal fabryka

High Speed ​​DB9 do USB Video Capture Box Catch All SD HD A / V Signal

Box przechwytywania wideo USB + DB9 na USB + Konwerter Mobilne i przenośne przechwytywanie A / V Wprowadzenie do produkcji Pole przechwytywania wideo to urządzenie przechwytujące przeznaczone do przechwytywania ... Read More
2018-10-19 10:58:57
Chiny Przenośny przechwytywanie A / V YPbPr na USB Video Audio Capture Device FCC Certificate fabryka

Przenośny przechwytywanie A / V YPbPr na USB Video Audio Capture Device FCC Certificate

Usb Video Capture box + YPbPr na USB + Konwerter Mobilne i przenośne przechwytywanie A / V Wprowadzenie do produkcji Przechwytywanie wideo Box, może przechwytywać wysokiej jakości wideo i audio dokładne USB. ... Read More
2018-10-19 10:58:57
Chiny CVBS Free Driver USB Video Capture Box, USB 3.0 Ports Video Capture HD fabryka

CVBS Free Driver USB Video Capture Box, USB 3.0 Ports Video Capture HD

USB Video Capture Box + CVBS na USB + Konwerter Mobilne i przenośne przechwytywanie A / V Wprowadzenie do produkcji Dzięki najszybszemu transferowi danych przez interfejs USB 3.0, proste i wydajne jest przesy... Read More
2018-10-19 10:58:57
Chiny Prawdziwie PnP Zewnętrzne urządzenie przechwytujące wideo USB Urządzenie przechwytujące jeden jednokanałowy sygnał HD HDMI wideo fabryka

Prawdziwie PnP Zewnętrzne urządzenie przechwytujące wideo USB Urządzenie przechwytujące jeden jednokanałowy sygnał HD HDMI wideo

USB Video Capture Box + ASI na USB + Konwerter Przenośny i przenośny A / V Capture Wprowadzenie do produkcji Nie trzeba instalować sterownika, a to naprawdę PnP. Jest kompatybilny z systemami operacyjnymi ... Read More
2018-10-19 10:58:57
Chiny Przenośne urządzenie przechwytujące wideo A / V Usb Łatwe w przenoszeniu Wsparcie AV Cature To USB3.0 fabryka

Przenośne urządzenie przechwytujące wideo A / V Usb Łatwe w przenoszeniu Wsparcie AV Cature To USB3.0

Usb Video Capture Box + DVI na USB + Konwerter Mobilne i przenośne przechwytywanie A / V Wprowadzenie do produkcji • AV do USB3.0 Video Capture box, jest łatwy do przenoszenia, ma lepszą wydajność, lepsze ... Read More
2018-10-19 10:58:57
Page 1 of 2|< 1 2 >|