608, Budynek B, Yuanzheng Enterprise Building, No.19 Langshan Road, Nanshan district, Shenzhen, Chiny
Dom

Bravo Communication International Limited

dobra jakość Procesor Head End na sprzedaż
dobra jakość Procesor Head End na sprzedaż
Urządzenia Bravo są zaprojektowane z przyjaznym SMS-em i wysoką wydajnością w koderze 4K.

—— Kalid Masood Al-Awini

Używamy multipleksera i wysokiej gęstości QAM od Bravo. Myślę, że jest to idealne rozwiązanie w Chinach.

—— Yun Yang

Współpracujemy z Bravo w streamingu na żywo Koder wideo, to najlepsze wsparcie dla nas, aby zdobyć rynek nowych mediów.

—— Li Li

Dzięki najlepszej współpracy z rozwiązaniami Bravo in Digital head, mamy nadzieję, że będziemy tworzyć nowe rozwiązania w zakresie rozwiązań VOD w sieci kablowej.

—— Adeesh Nayak

Koder rozwiązań chipsetów Bravo intel to bardzo wysoka jakość obrazu i niższa szybkość transmisji bitów. Doskonały !!!!!!!

—— Farooq

Używamy enkodera Bravo Audio z wejściem tunera FM / AM, jest to dla nas najlepsze rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić koszty.

—— Andryjskie khromety

Im Online Czat teraz

Bravo Communication International Limited

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited
HQ 2018 CCBN 2018 CCBN 2018 Communicat Asia 2019 w Indiach

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Brawo
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 8000000-10000000
Rok założenia : 2009
pc Export : 80% - 90%

Założona w 2009 r. Firma Bravo posiada centralę, centrum badawczo-rozwojowe i bazę produkcyjną w Pekinie oraz dział operacji rynkowych w Shenzhen. Bravo zatrudnia około 300 osób i jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech i innowacyjnym przedsiębiorstwem. Firma jednoczy grupę wysokiej jakości profesjonalnego personelu zarządzającego, w systemach FPGA / DSP / CPU / GPU do przetwarzania grupowego i cyfrowych przetwarzaniach sygnałów wideo, takich jak posiadanie głębokich technicznych rezerw i akumulacji w przemyśle.

Główna działalność firmy obejmuje różne aplikacje do komunikacji wideo, takie jak radio i telewizja, wideo online, wideo mobilne, zdalne monitorowanie wideo i inteligentne monitorowanie bezpieczeństwa. Główne linie produktów obejmują: High Performance Video Collaborative Computing Platform Series, H.264 / AVS Video HD i kodowanie SD lub serie transkoderów, serie dystrybucji mediów strumieniowych wideo, infrastruktura telewizji cyfrowej i seria produktów o wartości dodanej, segmentacja wideo i wiele ekranów seria monitorująca, kodowanie wideo i transmisja wideo 3G, seria wideo wysokiej jakości transmisji i przetwarzania kart.

W przyszłości Bravo zacznie od rozwoju cyfrowej komunikacji wideo i zastosuje unikalne szlaki technologiczne, wydajny mechanizm zarządzania B + R oraz zaawansowaną koncepcję usług zorientowanych na rynek, aby stale poprawiać podstawową konkurencyjność swoich produktów. W międzyczasie firma Bravo zapewni profesjonalne produkty technologiczne i wspólne platformy obliczeniowe integratorom systemów, operatorom oraz instytucjom badawczo-rozwojowym w powiązanych dziedzinach w kraju i za granicą. Naszym celem jest stać się liderem w rozwoju technologii cyfrowych rdzeni wideo na świecie.

Szczegóły kontaktu
Bravo Communication International Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Henry Liang

Tel: +8618319061425

Faks: 0086-755-86706026

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)