608, Budynek B, Yuanzheng Enterprise Building, No.19 Langshan Road, Nanshan district, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyUSB Video Capture Box

SFP SFP + QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX Optyczne tranciever

SFP SFP + QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX Optyczne tranciever

SFP SFP+ QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM DWDM MUX DEMUX Optical tranciever

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: Bravo
Orzecznictwo: CE, TUV, FC, RoHS, ISO
Numer modelu: SFP

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: 1
Czas dostawy: 7 dni na 1000 sztuk
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000000 sztuk
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
QSFP28: 100G, 100m ~ 40km QSFP +: 40G, 300M ~ 40km
SFP28: 25G, 100 ~ 10 km SFP +: 10G, 300m ~ 80km
XFP: 10G, 300m ~ 80km SFP: 1,25 G, 10 km ~ 160 km
DAC: 10 G ~ 100 G, 2 M, 3 M, 5 M, 7 M, 10 M AOC: 10G ~ 100G, do 100m
Mux / demux: 4 ~ 42 kanałów Zgodność: Huawei, Juniper, Dell, CISCO, D-Link, HP, Extreme, Intel, H3C, Ericsson, Ciena, Adlran itp.

Szybkość przesyłania danych Podanie Odległość do DO Typ mediów Złącze
100 GRAMÓW 100GBASE-SR4 100 m MMF MPO
100 GRAMÓW

100GBASE-CWDM4

LR4 Lite

2 km SMF Podwójny LC
100 GRAMÓW

100GBASE-PSM4

2 km SMF Podwójny LC
100 GRAMÓW 100GBASE-LR4 10 km SMF Podwójny LC
100 GRAMÓW 100GBASE-ER4 30/40 km SMF Podwójny LC

Szybkość przesyłania danych Podanie Odległość do DO Typ mediów Złącze
40G 40GBASE-SR4 300 m MMF MPO / MTP
40G 40GBASE-LR4 Lite 2 km SMF Podwójny LC
40G 40GBASE-LR4 10 km SMF Podwójny LC
40G 40GBASE-PLRL 2 km SMF MPO / MTP
40G 40GBASE-ER4 30/40 km SMF Podwójny LC

SFP28

• Szybkość transmisji danych Sopports 25 Gb / s
• Opłacalne rozwiązanie SFP28, zapewnia wyższe gęstości portów i większą przepustowość
• Zgodny z SFF-8472

Szybkość przesyłania danych Podanie Odległość do DO Typ mediów Złącze
25G 25GBASE-SR 100 m MMF Podwójny LC
25G 25GBASE-LR 10 km SMF Podwójny LC

Szybkość przesyłania danych Podanie

Dystans

Aż do

Typ mediów Złącze
10G 10GBASE-SR 300m MMF Podwójny LC
10G 10GBASE-LR Lite 2 km SMF Podwójny LC
10G 10GBASE-LR 10 km SMF Podwójny LC
10G 10GBASE-ER 40 km SMF Podwójny LC
10G 10GBASE-ZR 80 km SMF Podwójny LC

Szybkość przesyłania danych Podanie

Dystans

Aż do

Typ mediów Złącze
10G 10GBASE-SR 300m MMF Podwójny LC
10G 10GBASE-LR 10 km SMF Podwójny LC
10G 10GBASE-LR40-1310 40 km SMF Podwójny LC
10G 10GBASE-ER 40 km SMF Podwójny LC
10G 10GBASE-ZR 80 km SMF Podwójny LC

Szybkość przesyłania danych Podanie

Dystans

Aż do

Typ mediów Złącze
1,25G SFP-GE-SX 550 m MMF Podwójny LC
1,25G SFP-GE-LX 10 km SMF Podwójny LC
1,25G SFP-GE-LX40-1310 DFB 40 km SMF Podwójny LC
1,25G SFP-GE-ZX 80 km SMF Podwójny LC
1,25G SFP-GE-EZX 120 km SMF Podwójny LC
1,25G SFP-GE-EZX 160 km SMF Podwójny LC

DAC

Szybkość przesyłania danych

Podanie

Dystans

Aż do

Typ mediów

Złącze

100 GRAMÓW QSFP28-4SFP28-DAC 5m Kabel pasywny QSFP28-4SFP28
100 GRAMÓW QSFP28-QSFP28-DAC 5m Kabel pasywny QSFP28 do 4SFP28
40G DAC-QSFP-4SFP 5m Kabel pasywny QSFP + do 4SFP +
40G DAC-QSFP-QSFP 5m Kabel pasywny QSFP + do QSFP +
25G 25GBASE-CR 5m Kabel pasywny SFP28 do SFP28
10G DAC-SFP-10GB 10m Kabel pasywny SFP + do SFP +

Szybkość przesyłania danych

Podanie

Dystans

Aż do

Typ mediów

Złącze

100 GRAMÓW AOC-QSFP28-4SFP28 100m Kabel AOC QSFP28-4SFP28
100 GRAMÓW AOC-QSFP28-QSFP28 100m Kabel AOC QSFP28-QSFP28
40G AOC-QSFP-4SFP 100m Kabel AOC QSFP-4SFP
40G AOC-QSFP-QSFP 100m Kabel AOC QSFP-QSFP
10G AOC-SFP-SFP-10GB 100m Kabel AOC Podwójny LC

Szybkość przesyłania danych Czynnik rolniczy Podanie Odległość do DO Typ mediów Złącze
10G SFP + SFP-CWDM-ER 40 km SMF Podwójny LC
10G SFP + SFP-CWDM-ZR 80 km SMF Podwójny LC
10G SFP + SFP-DWDM-ER 40 km SMF Podwójny LC
10G SFP + SFP-DWDM-ZR 80 km SMF Podwójny LC
10G XFP XFP - CWDM-ER 40 km SMF Podwójny LC
10G XFP XFP-CWDM-ZR 80 km SMF Podwójny LC
10G XFP XFP-DWDM-ER 40 km SMF Podwójny LC
10G XFP XFP-DWDM-ZR 80 km SMF Podwójny LC
10G XFP Dostrajalne DWDM 80 km SMF Podwójny LC
1G SFP SFP-CWDM-ZX 80 km SMF Podwójny LC
1G SFP SFP-CWDM-EZX 120 km SMF Podwójny LC

Bidi (dwukierunkowy)

Szybkość przesyłania danych Czynnik rolniczy Podanie Odległość do DO Typ mediów Złącze
10G SFP +

10GBASE-BX

1270/1330

20 km SMF Pojedynczy LC
10G SFP +

10GBASE-BX

1270/1330

40 km SMF Pojedynczy LC
10G SFP +

10GBASE-BX

1270/1330

60 km SMF Pojedynczy LC
10G SFP +

10GBASE-BX

1490/1550

80 km SMF Pojedynczy LC
1G SFP

GE-BX

1310/1490

20 km SMF Pojedynczy LC
1G SFP

GE-BX

1310/1490

40 km SMF Pojedynczy LC
1G SFP

GE-BX

1310/1550

20 km SMF Pojedynczy LC
1G

SFP

GE-BX

1310/1550

40 km SMF Pojedynczy LC
1G SFP

GE-BX

1310/1490

60 km SMF Pojedynczy LC
1G SFP

GE-BX

1310/1550

60 km SMF Prosty LC
1G SFP

GE-BX

1490/1550

80 km SMF Prosty LC

Produkt

Długość fali

Przepustowość (nm) @ -0,5dB przepustowość

Kanał

Złącze

CWDM-Mux-1RU 1270-1610 ± 6,5 / mln 7,5 4/8/16/18 FC / LC / SC / ST
CWDM-Mux-LGX 1270-1610 ± 6,5 / m37,5 4/8/16/18 FC / LC / SC / ST
CWDM-Mux-ABS 1270-1610 ± 6,5 / m37,5 4/8/16/18 FC / LC / SC / ST
DWDM-Mux-1RU C21-C61 5 0,25 4/8/16/32/40 FC / LC / SC / ST
DWDM-Mux-LGX C21-C61 5 0,25 4/8/16/32/40 FC / LC / SC / ST
DWDM-Mux-ABS C21-C61 5 0,25 4/8/16/32/40 FC / LC / SC / ST

Szczegóły kontaktu
Bravo Communication International Limited

Osoba kontaktowa: Henry

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty