608, Budynek B, Yuanzheng Enterprise Building, No.19 Langshan Road, Nanshan district, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyPrzełącznik IP i ASI

Redundancy IP i ASI Switch zapewniają stabilność i zdrowie transmisji

Redundancy IP i ASI Switch zapewniają stabilność i zdrowie transmisji

Redundancy IP And ASI Switch Ensure The Stable And Health Of Broadcasting

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Pekin, Chiny
Nazwa handlowa: Bravo
Orzecznictwo: CE, FCC, CCC, RoHS
Numer modelu: BWFCPC-4012-SW

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: eksportuj standardowe opakowanie
Czas dostawy: 5 dni roboczych po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1000szt miesięcznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
FPGA: Równoległa technologia obliczeniowa z FPGA jako rdzeniem Wysoka wydajność: Zapewnij stabilność nadawania
Monitora: Monitorowanie każdego wyznaczonego programu Szybkość bitowa sygnału: 1 ~ 214 Mb / s
Transmisja IP: Maksymalna szybkość transmisji IP: 800M (pełny dupleks) Zarządzanie siecią: Wsparcie

Przełącznik IP i ASI - REDUNDANCY SWITCH obsługuje zewnętrzne uchwyty aktywne

Wprowadzenie do produkcji

Kiedy przestój nie jest możliwy, BWFCPC-4012-SW zapewnia odpowiednie i automatyczne rozwiązanie przełączania redundancji 1 + 1 TS. Dzięki ciągłemu monitorowaniu wejść strumienia transportowego wykonuje on płynne przełączanie, jeśli aktywne wejście zostanie wykryte jako uszkodzone. Niezależnie od tego, czy używany jest do redundancji urządzeń czy redundancji ścieżek sieciowych, BWFCPC-4012-SW oferuje najwyższą wydajność, elastyczność, wysoką gęstość i możliwość opóźnienia, aby zwiększyć niezawodność i zmaksymalizować czas bezczynności sieci transmisji i transmisji - i zapewnić, że Twój MPEG -2-strumień transportowy (DVB, DVB-T / T2 lub ATSC) może być odpowiednio zabezpieczony.

Dostępne z interfejsami Gigabit Ethernet lub interfejsami ASI, BWFCPC-4012-SW doskonale nadaje się do każdego rodzaju architektury: od szeroko rozmieszczonych stacji bazujących ASI do nowych sieci IP-centrycznych. Aby zmaksymalizować dostępność usług, BWFCPC-4012-SW jest wyposażony w podwójne zasilacze / wtyczki i utrzymuje świadczenie usług dzięki inteligentnemu i konfigurowalnemu mechanizmowi obejścia na interfejsach Gigabit Ethernet i ASI - nawet w przypadku awarii zasilania.

Niezawodny i elastyczny

Dostępny z interfejsami Gigabit Ethernet lub ASI, BWFCPC-4012-SW jest odpowiedni dla każdego rodzaju architektury: od szeroko rozpowszechnionych stacji bazujących na ASI do nowych sieci IP-centrycznych. Przełącznik jest wyposażony w podwójne zasilacze / wtyczki, aby zmaksymalizować dostępność usług i utrzymuje dostarczanie usług za pomocą inteligentnego i konfigurowalnego mechanizmu obejściowego.

Wysoce konfigurowalne testy

BWFCPC-4012-SW mierzy kondycję przychodzących strumieni za pomocą szerokiego zakresu konfigurowalnych testów. Obsługuje testy TR 101 290, aby zapewnić pełną kontrolę stanu zdrowia swojej cyfrowej sieci DVB. Urządzenie obsługuje również modele testowania i monitorowania, które zapewniają ten sam poziom kompleksowych informacji dla środowisk ATSC.

Opóźnienie możliwości kompensacji

BWFCPC-4012-SW oferuje możliwość kompensacji opóźnienia, analizując jednocześnie opóźnione strumienie wejściowe. Jeśli jedno z wejść zostanie wykryte jako uszkodzone, urządzenie skompensuje różnicę czasu i przełącza się płynnie na inny niezakłócony strumień bez żadnych zakłóceń dla użytkowników końcowych.

Zaprojektowany dla sieci naziemnych

W połączeniu z multiplekserem Bravo i procesorem wideo BWFCPC-4012-SW może płynnie przełączać się dla naziemnych sieci DVB-T / T2 SFN. W przypadku DVB-T BWFCPC-4012-SW zachowuje strukturę mega-ramki z adaptera NetProcessor SFN. W przypadku DVB-T2 wyrównuje strumienie T2-MI z bramek NetProcessor T2.

Konfiguracja i nadzór

BWFCPC-4012-SW jest wyposażony w port 10 / 100Base-T do sterowania i nadzoru. Urządzenie może być nadzorowane i konfigurowane zdalnie za pomocą dowolnej standardowej przeglądarki internetowej i zapewnia kompletne wyświetlanie konfiguracji przełączania, wraz z łatwymi do odczytania informacjami o statusie wejścia / wyjścia, danymi dziennika błędów i grafiką bitrate.

BRAVO Krótkie wprowadzenie
BRAVO to platforma obliczeniowa na poziomie przedsiębiorstwa i dostawca usług technologicznych. Specjalizuje się w wysokowydajnym przetwarzaniu A / V, cyfrowym przetwarzaniu sygnału, komunikacji A / VI / O, BRAVO uruchamia własną platformę obliczeniową FCPC, platformę obliczeniową ARM, heterogeniczną platformę obliczeniową, zapewnia
profesjonalna platforma sprzętowa do przetwarzania, transmisji, przetwarzania A / V.
Monitor Monitorowanie każdego wyznaczonego programu
Wymiar Standardowe podwozie 1U, struktura osadzona
PID Każdy kanał obsługuje maksymalnie 16 monitorowania PID

Szczegóły kontaktu
Bravo Communication International Limited

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty