608, Budynek B, Yuanzheng Enterprise Building, No.19 Langshan Road, Nanshan district, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyScrambler multipleksera

Zwirtualizowany multiplekser IP Scrambler Video Stream Processor PCR Dokładna regulacja

Zwirtualizowany multiplekser IP Scrambler Video Stream Processor PCR Dokładna regulacja

Virtualized IP Multiplexer Scrambler Video Stream Processor PCR Accurate Adjusting

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Pekin, Chiny
Nazwa handlowa: Bravo
Orzecznictwo: CE, FCC, CCC, RoHS
Numer modelu: BWWGMS-7018

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: eksportuj standardowe opakowanie
Czas dostawy: 5 dni roboczych po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1000szt miesięcznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Dane wejściowe: ASI, Ethernet IP max 1,5 G bity strumień, wejście i deszyfrowanie tunera RF dane wyjściowe: Wiele kanałów ASI / IP
Protokół internetowy: Wyjście SMPTS / SPTS Protokół UDP, RTP / RTPS i HTTP PCI / PCR: Ponowne mapowanie PID + dokładne dopasowanie PCR
Utworzyć kopię zapasową: Wsparcie 1+ 1 / N + 1 / N + M automatyczne hot backup Multipleksowanie / Scramble: Obsługa multipleksera i canScrambling

Profesjonalny multiplekser IP i Scrambler + WIRTUALIZOWANY PROCESOR STREFOWY IP VIDEO

Wprowadzenie do produkcji

Najnowsza ewolucja wiodącej na rynku platformy przetwarzania strumieniowego Bravo, BWWGMS-7017 o dużej gęstości, jest idealnym rozwiązaniem do multipleksowania, szyfrowania, deszyfrowania i statystycznego multipleksowania wideo SD i HD MPEG. Kompaktowy system 1-RU zapewnia elastyczność obsługi dowolnych protokołów remultipleksowania, DVB-ASI i AES, cyfrowego przetwarzania, liniowego wstawiania reklam oraz szerokiej gamy aplikacji do przetwarzania strumieniowego. Dodając opcjonalną kartę przetwarzania wideo o wysokiej wydajności, BWWGMS-7017 obsługuje także złożone aplikacje transkodujące do dostarczania zarówno usług emisji, jak i usług multiscreen następnej generacji.

Przewaga produktu

  • Kompaktowe, modułowe podwozie 1-RU z pięcioma gniazdami IOM
  • Wejścia / wyjścia IP i DVB-ASI, 8VSB
  • Multipleksowanie i szyfrowanie do 500 jednoczesnych usług emisji SD i HD
  • Multipleksowanie statystyczne DiviTrackIP ze zdalnymi koderami rozproszonymi
  • Liniowe wstawianie reklam do strumieni wideo MPEG-2 i MPEG-4 AVC SD / HD

Elastyczne multipleksowanie

Pełny zakres funkcji remultipleksowania IP, ASI i 8VSB jest obsługiwany przez procesor BWWGMS-7017, w tym regenerację tabel DVB-EIT i PSIP, generowanie PCR, przesyłanie strumieniowe i dublowanie portów oraz priorytetyzację PID.

Multipleksowanie statystyczne

Opcja Bravo's FCPC integruje multipleksowanie i przełączanie IP, łącząc jednostki BWWGMS-7017 ze zdalnymi koderami Bravo w sieciach LAN lub WAN, pozwalając dowolnemu ProStream w sieci na efektywne zarządzanie pulami statmux enkoderów. Wsparcie jest dostępne dla maksymalnie 120 usług na statystycznie zmultipleksowaną pulę.

Dystrybucja IP

Ponieważ główne MSO kablowe i telekomunikacyjne migrują do scentralizowanej agregacji treści, platforma BWWGMS-7017 oferuje niezawodne rozwiązanie do dystrybucji MPEG przez IP. System obsługuje masowe szyfrowanie i deszyfrowanie oraz umożliwia bezpieczne rozpowszechnianie treści, działając jako skrambler w centralnej stacji czołowej i deszyfratorze krawędzi w zdalnych stacjach czołowych.

Dostęp warunkowy

Wiodący w swojej klasie rdzeń SimulCrypt Synchronizer z procesorem BWWGMS-7017 obsługuje DVB SimulCrypt w wersjach 1, 2 i 3 i pozwala na jednoczesne połączenie do 30 różnych systemów CA. Platforma obsługuje również technologie szyfrowania AES do szyfrowania i deszyfrowania aplikacji.

Liniowe wstawianie reklam

Cyfrowe wstawianie programów na BWWGMS-7017 umożliwia precyzyjne wstawianie lokalnych i regionalnych reklam bezpośrednio do strumieni transportowych MPEG-2 i MPEG-4 AVC SD / HD na żywo. Eliminując potrzebę dekodowania sygnałów do wstawiania reklam, przepływy pracy są zoptymalizowane, a jakość wideo jest utrzymywana na najwyższym możliwym poziomie.

Przetwarzanie IP o wysokiej przepustowości

BWWGMS-7017 oferuje wybór wejść dual-quad lub Gigabit Ethernet. Dwa zintegrowane interfejsy 10-GbE zmniejszają liczbę wymaganych portów routera i umożliwiają uproszczony schemat adresowania IP.

Podwozie
protokół Wyjście SMPTS / SPTS Protokół UDP, RTP / RTPS i HTTP
multipleksowanie Jeden moduł multipleksujący obsługuje 32 kanały multipleksowania programów
gorąca kopia zapasowa Wsparcie 1+ 1 / N + 1 / N + M automatyczne hot backup

Szczegóły kontaktu
Bravo Communication International Limited

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty