608, Budynek B, Yuanzheng Enterprise Building, No.19 Langshan Road, Nanshan district, Shenzhen, Chiny
Dom ProduktyScrambler multipleksera

Multiplekser Procesor wideo Rozwiązania tunerów sygnałowych TV dla telewizji cyfrowej

Multiplekser Procesor wideo Rozwiązania tunerów sygnałowych TV dla telewizji cyfrowej

Multiplexer Video Processor TV Signal Scrambler Solutions For Digital Television Applications

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Pekin, Chiny
Nazwa handlowa: Bravo
Orzecznictwo: CE, FCC, CCC, RoHS
Numer modelu: BWWGMS-7016

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: eksportuj standardowe opakowanie
Czas dostawy: 5 dni roboczych po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1000szt miesięcznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Dane wejściowe: ASI, Ethernet IP maks. 1,5 G bitów strumienia, wejście tunera RF i deszyfrowanie dane wyjściowe: Wiele kanałów ASI / IP
Protokół internetowy: Wyjście SMPTS / SPTS Protokół UDP, RTP / RTPS i HTTP PCI / PCR: Ponowne mapowanie PID + dokładne dopasowanie PCR
Utworzyć kopię zapasową: Wsparcie 1+ 1 / N + 1 / N + M automatyczne hot backup Multipleksowanie / Scramble: Obsługa multipleksera i canScrambling

Profesjonalny multiplekser IP i Scrambler + MULTIPLEKSER I PROCESOR VIDEO

Wprowadzenie do produkcji

Będąc częścią rodziny rozwiązań FCPC dla wideo i sieci dla aplikacji telewizji cyfrowej, FCPC BWWGMS-7016 jest idealny dla nadawców, właścicieli treści i operatorów sieci, którzy chcą migrować ze środowisk DVI ASI do infrastruktury IP, jak również do lokalizacji lub przebudowywanie treści. Do najważniejszych zadań platformy należą: multipleksowanie, remultipleksowanie, przetwarzanie PSI / SI, transkrypcja, łączenie, wtryskiwanie danych, wstawianie reklam oraz szyfrowanie setek usług odbieranych i dostarczanych za pośrednictwem interfejsów ASI i telekomunikacyjnych DVB.

BWWGMS-7016 może również pełnić rolę menedżera przepustowości, a technologia hybrydowego zdalnego multipleksowania brawura umożliwia łączenie lokalnych lub rozproszonych geograficznie koderów w tej samej puli z przychodzącymi programami z transkrypcją.

Oprócz możliwości remultipleksowania, BWWGMS-7016 może zachowywać się jak bramka DVB-T2. System może kapsułkować multipleks do strumienia DVB T2-MI, dostarczając parametry sygnalizacji, transmisji i synchronizacji do modulatorów DVB-T2, który oferuje deterministyczny sposób budowania końcowego sygnału rozgłoszeniowego w środowisku DTTV SFN. Odwrotnie, NetProcessor może odbierać wiele strumieni T2-MI na wejściu, de-enkapsulować każdy potok PLP i udostępniać uzyskane multipleksy do przetwarzania.

Procesor wyposażony jest również w technologię FCPC. Multipleksy mogą być budowane w formacie DTH i konwertowane deterministycznie przez IRD na strumień transmisji DTT SFN. SingleFeed to bardzo opłacalne rozwiązanie, umożliwiające generowanie multipleksu w celu obsługi zarówno dystrybucji DVB-T2, jak i DTH. Jest to szczególnie ważne w krajach o słabym zasięgu naziemnym.

Przewaga produktu

  • Do 22 wejść i wyjść ASI, do 213 Mbps na interfejs
  • Wejściowe i wyjściowe interfejsy telekomunikacyjne
  • Multipleksowanie / remultipleksowanie wielu strumieni transportowych odbieranych za pośrednictwem interfejsów ASI i telekomunikacyjnych
  • Funkcja DTH / DVB-T2 SingleFeed
  • Zgodność z SCTE 35 i SCTE 30 dla wstawiania programów reklamowych / lokalnych (DPI)

Obsługa DVB-T2

BWWGMS-7016 może działać jako bramka DVB-T2. System może kapsułkować multipleks do strumienia DVB T2-MI, dostarczając parametry sygnalizacji, transmisji i synchronizacji do modulatorów DVB-T2. Odwrotnie, NetProcessor może odbierać wiele strumieni T2-MI na wejściu, de-enkapsulować każdy potok PLP i udostępniać uzyskane multipleksy do przetwarzania.

DTH Workflows

Dzięki technologii FCPC multipleksy można budować w formacie DTH i konwertować deterministycznie przez Bravo IRD na strumień T2-MI dla transmisji DTT SFN. SingleFeed to opłacalne rozwiązanie, umożliwiające generowanie multipleksu w celu obsługi zarówno dystrybucji DVB-T2, jak i DTH.

Elastyczność we / wy

BWWGMS-7016 oferuje szereg interfejsów, w tym ASI, Gigabit Ethernet / IP, PDH-SONET i SDH / ATM. Te funkcje We / Wy umożliwiają procesorowi zastąpienie wielu multiplekserów poprzedniej generacji i kart sieciowych jednym urządzeniem.

Podwozie
protokół Wyjście SMPTS / SPTS Protokół UDP, RTP / RTPS i HTTP
multipleksowanie Jeden moduł multipleksujący obsługuje 32 kanały multipleksowania programów
gorąca kopia zapasowa Wsparcie 1+ 1 / N + 1 / N + M automatyczne hot backup

Szczegóły kontaktu
Bravo Communication International Limited

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty